Розмарин сушений, 10г


 

Розмарин сушений

 

Розмарин - пряна приправа до м'ясних і рибних страв. Розмарин використовується як ароматична добавка до чаю, приправа до маринаду, борошняних виробів. Приємний присмак трава надає алкоголю і прохолодним напоям. Розмарин добре поєднується з овочами, грибними стравами, капустою. Розмарин пасує до м'яса кролика, птиці, а також поєднується зі свининою та бараниною.

Розмарин (Rosmarinus officinalis), невелика вічнозелена рослина сімейства м'ятних, листя якого широко використовувана кулінарна спеція. Родом з Середземноморського регіону, розмарин натуралізувався в більшій частині Європи і широко вирощується в садах в теплих кліматичних умовах. Листя має гострий, трохи гіркий смак і, як правило, використовуються в сушеному або свіжому вигляді для приправи до їжі, особливо до ягня, качці, курки, ковбас, морепродуктів, начинкам, рагу, супів, картоплі, помідорів, ріпі, іншим овочам і напоям.
Використовуваний в різноманітних стравах, сухий розмарин ідеально підходить для баранини і лосося, а також в супах і хлібі. Давня популярність сухого розмарину підкріплюється його здатністю додавати глибину смаку і відмінно поєднуючись з іншими травами і спеціями, наприклад, такими як шавлія.
Щіпка сушеного розмарину ТМ Колір Аромат вищої якості додасть вашій страві приємний аромат і змусить ваших гостей питати про вашому секретному інгредієнті.
Сухий розмарин містить багато заліза, кальцію і вітаміну В6, які сприяють здоров'ю крові і кісток, а також здатності вашого організму засвоювати живильні речовини. Ці переваги для здоров'я є лише додатковим бонусом до ароматичним властивостям, які розмарин приносить на стіл!

 

Вага: 10г