Прованські трави, 10г


Суміш трав Прованські трави

Склад: зелень базиліку, майорану, розмарину, шавлії, чабру, орегано (душиця), тимьяну, м’яти.

Що таке «трави Провансу»?

"Прованські трави" - це ароматична суміш сушених провансальських трав і спецій, в яку традиційно входять зелень базиліка, майорану, розмарину, шавлії, чабера, орегано (материнка), чебрецю, м'яти. Суміш "Прованські трави" найбільш часто використовуються у французькій кухні, хоча аромати також добре поєднуються з середземноморською кухнею
Ця суміш трав виникла в регіоні Прованс на півдні Франції. Спочатку термін «трави Провансу» описує загальну багатоцільову суміш трав, що вирощуються в провансальському регіоні протягом літа. Суміш стала популярною і стала більш визначеною сумішшю трав в 1960-х роках, коли Джулія Чайлд включила рецепт для Poulet Sauté aux Herbes de Provence в свою знамениту кулінарну книгу «Освоєння мистецтва французької кулінарії». У 1970-х роках французький бренд Ducros почав упаковувати і продавати суміш спецій herbes de Provence за кордоном.

Щоб зробити свою власну ароматичну суміш з сушених провансальських трав і спецій Прованські трави, вам знадобиться:

  • сушений чебрець
  • сушений базилік
  • сушений розмарин
  • висушена шавлія
  • сушений майоран
  • сушене орегано
  • чабер, м'ята

Ретельно змішайте всі сушені і подрібнені трави і спеції, зберігайте суміш в герметичному контейнері і використовуйте її для приготування своїх улюблених страв. Ви можете придбати готові Прованські трави ТМ ЦветАромат в продуктових магазинах або приготувати їх на свій смак легко і можна персоналізувати суміш трав та спецій у відповідності з вашим особистим смаком або конкретною стравою, що ви готуєте.

Як використовувати "Прованські трави" ТМ ЦветАромат

"Прованські трави" традиційно використовуються в таких стравах як смажена курка, смажена баранина, смажена риба і смажені овочі. Зробіть свої страви більш оригінальними, включивши суміш "Прованські трави":
Приправте м'ясо або рибу. Змастіть м'ясо оливковою олією, приправити сіллю і травами Провансу і смажте, тушкуйте або запікайте відповідно до ваших уподобань.
Додайте цю суміш трав і спецій в супах, рагу, соусах і заправках для салатів для додаткового маслинової аромату. Додайте щіпку або дві трави з Провансу на вугілля вашого гриля, коли вони гарячі, щоб наповнити дим ароматом. Вивчіть прості смакові поєднання. Деякі трави особливо добре поєднуються з певними продуктами, а приготування власних трав з Провансу дозволяє експериментувати з різними співвідношеннями для різних страв. Спробуйте суміш з естрагоном для смаженої курки, суміш розмарину для смажених відбивних з ягняти і суміш фенхеля для смаженої риби.

Вага 10 г.