Торгівельне обладнання


Наша компанія пропонує своїм партнерам торгове обладнання для реалізації продукції ЦветАромат ™

З метою досягнення максимальної ефективності продажів і підвищення представленості на ринку, ми предоставляємо стелажі, вертикальні та горизонтальні брендовані підвіси. Продумана конструкція дозволяє легко перевозити стелажі в розібраному стані та швидко збирати після транспортування. Можливе також виготовлення різних видів торговельного обладнання на замовлення (для спеціалізованих торгових точок, мереж супермаркетів та магазинів самообслуговування). Умови надання та використання торгового обладнання узгоджуються індивідуально з кожним клієнтом.

торгове обладнання для реалізації продукції ЦветАромат ™

Для додаткової стимуляції реалізації та покращення візуальної подачі продукції ЦветАромат ™ на прилавку, дрібнооптова упаковка також оформлена належним чином (фірмові шоу бокси). Передбачене також пакування спецій та приправ сегменту HORECA (для підприємств громадського харчування). Продукція пакується у прозору плівку різної ваги, починаючи від 0,5 кг.

спецій та приправ для сегменту HORECA

Діяльність нашого підприємства направлена на створення продукції, яка може задовольнити смак найвибагливішого споживача. ЦветАромат ™ обирають багато споживачів по всій Україні. Ми цінуємо кожного клієнта і робимо усе для того, щоб відповідати високим стандартам якості. Наші виробничі технології розвиваються, дизайн упаковки модернізується, ассортимент розширюється новими позиціями на вимогу споживачів.

Торгівельне обладнання