Кріп сушений, 8г


Кріп сушений мелений

Склад: кріп сушений мелений

Кріп - ароматична трава з ніжним, пір'ястим зеленим листям. Це популярний у всьому світі інгредієнт, який використовується в багатьох європейських і скандинавських стравах.
Кріп - це трава, яку особливо добре поєднується з усіма видами морепродуктів, овочами, в салатах, в консервації або соусами на основі йогурту і / або сметани.
Смак кропу трав'яний з легким анісовим смаком солодки. Оскільки він володіє таким унікальним смаком, невелика кількість кропу може мати велике значення, тому кріп так добре використовувати як приправа. пір'яста текстура листя кропу виглядає красиво, а невелика гілочка кропу може додати страві помітний аромат. Кріп також хороший в салатах і є ключовим компонентом, що надає домашньому соусу свій унікальний аромат.
При використанні в кулінарії, зелень кропу втрачає смак при тривалому приготуванні, тому її слід додавати тільки в останню хвилину.
Якщо вам необхідно замінити свіжу зелень кропу - 1 столова ложка нарізаного свіжого кропу буде еквівалентна 1 чайній ложці висушеного кропу.
Зелень кропу містить невелику кількість кальцію, марганцю і вітамінів А і С, а також клітковину і фітонутрієнти

Вага: 8г