Про нас


Про нас

Натуральні спеції та смакові інгредієнти ТМ ЦветАромат

ПП «Укрпрод Сервіс» - провідний виробник натуральних спецій, приправ і смакових інгредієнтів високої якості. Підприємство розпочало свою діяльність в 1998 році і сьогодні входить в число лідерів вітчизняного ринку продуктів харчування, в сфері виробництва спецій, прянощів та кулінарних добавок. В процесі нашої діяльності підприємство отримало репутацію надійного ділового партнера, що не зупиняє свого розвитку. Компанія стежить за трендами ринку, постійно розширюючи асортимент продукції. Використовуючи сучасні технології та міжнародні стандарти якості, ми створюємо відмінний продукт для найвимогливішого споживача. Продукція підприємства реалізується по всій території України і експортується в країни ближнього зарубіжжя.

Основу компанії складають співробітники, що мають великий виробничий досвід і високу кваліфікацію. Наш колектив пишається своєю працею, результатом якої є бренд ЦветАромат, що представлений на ринку більш як 300 видами приправ, спецій і смакових інгредієнтів. А для забезпечення подальшого розвитку та покращення якості кінцевого продукту, спеціалісти підприємства постійно проходять навчання, курси та профільні тренінги з поглиблення знань сфери харчової промисловості.

Виробництво спецій і смакових інгредієнтів ТМ ЦветАромат

На підприємстві використовується сучасне технологічне обладнання та системи автоматизованого управління технологічним процесом, що дозволяє вести повний контроль за виробництвом приправ, від початкового етапу і до моменту фасування. Висока ступінь технологічності, в кінцевому підсумку, є важливим показником якості продукції торгової марки ЦветАромат.

Контроль якості та сертифікація продукції

Невід'ємною і найважливішою частиною нашого виробничого комплексу є лабораторія, оснащена сучасним аналітичним обладнанням, в якій проводиться контроль якості сировини, матеріалів і готової продукції, а також розробка нових позицій для своєчасного задоволення потреб ринку. Компанія крокує в ногу з часом, постійно розширюючи асортимент продукції. Також виробництво пройшло сертифікацію на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007, що підтверджує наше відповідальне ставлення до питань контролю якості продукції.

Надійне зберігання спецій, смакових інгредієнтів та компонентів

Специфіка виробництва спецій та прянощів вимагає від підприємства особливого підходу до питань зберігання і транспортування готової продукції і компонентів для виробництва. Для забезпечення належних умов зберігання побудовано сучасний складський комплекс, оснащений кліматичним обладнанням, що дозволяє підтримувати заданий рівень температури і вологості в різних зонах зберігання. Логістична складова побудована таким чином, щоб відвантаження продукції нашим клієнтам відбувалося зручно та своєчасно, виключаючи можливість рекламацій.