Петрушка сушена, 8г


Петрушка сушена мелена

Скдад: петрушка сушена мелена

Однією з найбільш універсальних трав, використовуваних в близькосхідній кулінарії, є, без сумніву, петрушка. Широко використовується в якості спеції.
Завдяки легкому запаху і свіжому смаку петрушка може використовуватися в усьому, від супів до соусів і овочів. У більшості випадків петрушка вважається найпоширенішою травою, використовуваної в близькосхідних рецептах. Дуже універсальна трава, яка використовується багатьма кухарями і любителями кулінарії.
На відміну від більшості трав, де смаки посилюються при сушінні, аромат сушеної петрушки завжди буде приглушеним в порівнянні з її свіжим аналогом, що робить сушену петрушку корисною, незважаючи на цей «недолік»,  її приглушений смак з меншою ймовірністю буде конфліктувати з іншими травами і спеціями. На відміну від свіжої петрушки, якою можна замінити сушену петрушку, сушена петрушка не може замінити собою рецепти, які потребують свіжої петрушки.
Однією з переваг використання сушеної петрушки над свіжою є зберігання трави. Свіжа петрушка зберігається в холодильнику тільки близько двох тижнів. Обприскування листя невеликою кількістю води і зберігання в поліетиленовому пакеті зазвичай працює найкраще. З іншого боку, сушена петрушка зберігається набагато довше, поки сушена петрушка зберігається в герметичному контейнері, вона зберігає свій смак протягом приблизно одного року.
Завдяки своєму смаку, запаху, кольору і текстурі петрушка є ідеальним доповненням до будь-якого близькосхідного страви. Петрушка відмінно підходить для експериментів на кухні і для творчості з її використанням в різних стравах. В близькосхідної кухні не можна помилитися з петрушкою.

Вага: 8г