Майоран сушений, 10г


Майоран сушений

 

Майоран відомий дуже давно як декоративна, лікарська і пряна рослина. Свіже і сухе листя, квіткові бруньки і молоді пагони використовуються в якості приправи для приготування різних салатів, м'ясних, рибних і овочевих страв, а також супів. Суцвіття і сушене листя майорану часто додають при засолюванні помідорів та огірків, так як в цій прянощі міститься ефірна олія, яка надає консервації специфічний аромат.

Майоран використовується в багатьох м'ясних і овочевих блюдах середземноморської та близькосхідної кухні.
Майоран має ніжний, солодкий, приємний смак зі злегка пряним гірким відтінком і використовується для додання аромату для багатьох м'ясних страв. Спробуйте майоран в стравах з баранини, яловичини і телятини в поєднанні з петрушкою, кропом, базиліком і чебрецем. Дуже добре підходить до яєць, томатним супів і соусів.
Свіжий майоран менш ароматний, ніж висушений, що означає, що він може втратити свою інтенсивність, якщо буде додано до блюда на початку приготування. Найкраще додати його за кілька хвилин до того, як страва буде знято з вогню. Ви можете замінити свіжий майоран сушеним і навпаки. Використовуйте 1 чайну ложку сушеного майорану на кожну столову ложку свіжого майорану в рецепті.
Майоран - одна з тих трав, де висушена форма має набагато більш концентрований смак в порівнянні з ароматом свіжого. Це сильно відрізняє його від тих трав, які насправді мають набагато більш м'який смак при сушінні. Тенденція до посилення ароматів означає, що ви можете додавати цю траву на початку приготування вашого страви не переживаючи, що пряність втратить свої аромати.

Уникайте заміни майораном орегано.

Для досягнення найкращих результатів дотримуйтеся трави, зазначеної в рецепті. Незважаючи на їх схожість, ці трави мають різні смаки, які проявляться в готовій страві. Заміна на гостре орегано може виявитися пригнічуючим м`якість в рецепті, який вимагає майорану, і тонкий, солодкий аромат майорану з м'яким вихованням може не проявитися в рецепті, який закликає до майораном.

Вага: 10г