Приправа PREMIUM до шашлику БЕЗ СОЛІ, 45г


PREMIUM суміш натуральних спецій та прянощів без солі до шашлику

Суміш прянощів, спецій і сушених овочів в приправі PREMIUM до шашлику без солі включає в себе:

паприка червона мелена, томати мелені, коріандр подрібнений, базилік, часник мелений, паприка подрібнена, томати подрібнені, перець чорний мелений, чабер, майоран, перець червоний мелений, мускатний горіх мелений..

суміш спецій і прянощів без солі до шашлику

Ароматні трави, спеції вищого сорту і сушені овочі, ідеально змішані в приправи для чудових фірмових страв. ЦветАромат пропонує високоякісні ретельно відібрані кулінарні інгредієнти, спеціально розроблених для задоволення вимоги навіть професійних кухарів.
Використовуючи тільки високоякісні інгредієнти і ретельну технологію виробництва, ми гарантуємо, що наші клієнти завжди отримують безцінну кулінарну перевагу над конкурентами.
Продукти, що входять до складу приправи ЦветАромат ™ PREMIUM без солі до шашлику, насичені цінними натуральними інгредієнтами, не містять ароматизаторів, підсилювачів смаку і солі. Ця вишукана суміш ідеально підходить для створення унікальних страв з м`яса на природі. Обрана вами суміш прянощів та спецій Преміум від ТМ ЦветАромат доповнить м`ясні страви ароматами і смаком на відпочинку та допоможе вам створити свій фірмовий рецепт шашлику.

Ця вишукана пряна композиція Цвет Аромат до шашлику гарантує унікальні смакові відчуття Вам і Вашим гостям.

Вага: 50гр. Упаковка з зіп-лок замком.