Приправа PREMIUM до курки БЕЗ СОЛІ, 50г


PREMIUM суміш натуральних спецій і прянощів без солі для курки

Суміш прянощів, спецій і сушених овочів в приправі PREMIUM для курки без солі включає в себе:

паприка мелена, коріандр подрібнений, цибуля ріпчаста мелена, базилік, часник мелений, паприка подрібнена, куркума, тамаринд, перець червноний мелений, імбир мелений, пажитник мелений, кмин, кориця мелена, мускатний горіх мелений, перець чорний мелений, лавровий лист мелений.

суміш спецій і прянощів без солі для курки

Ароматні трави, спеції вищого сорту і сушені овочі, ідеально змішані в приправи для чудових фірмових страв. ЦветАромат пропонує високоякісні ретельно відібрані кулінарні інгредієнти, спеціально розроблених для задоволення вимоги навіть професійних кухарів.
Використовуючи тільки високоякісні інгредієнти і ретельну технологію виробництва, ми гарантуємо, що наші клієнти завжди отримують безцінну кулінарну перевагу над конкурентами.
Продукти, що входять до складу приправи ЦветАромат ™ PREMIUM без солі для курки, насичені цінними натуральними інгредієнтами, не містять ароматизаторів, підсилювачів смаку і солі. Ця вишукана суміш ідеально підходить для створення унікальних страв з сенсаційними ефектами. Обрана вами суміш прянощів та спецій Преміум від ТМ ЦветАромат доповнить страви з курки ароматами і смаком, може використовуватися як в традиційній, так і сучасної кухні.

Ця вишукана пряна композиція Цвет Аромат для курки гарантує унікальні смакові відчуття Вам і Вашим гостям.

Вага: 50гр. Упаковка з зіп-лок замком.