Суп Харчо


Суп Харчо традиційний ЦветАромат™

Пропонуємо Вашій увазі оновлення нашого асортименту брикетованої продукції – Суп Харчо традиційний. Великий попит на брикетовані горохові супи ЦветАромат™ спонукав нас до розширення лінійки цього вигляду продукції. Швидке приготування та чудовий результат вподобали наші споживачі. Супи як і раніше є традиційною і найбільш популярною стравою в раціоні наших споживачів. Однак більшість жителів міст-мільйонників проводять занадто багато часу на роботі і не можуть щодня приділяти час приготуванню домашніх обідів і вечерь.

При цьому рівень їх добробуту досить високий, вони в готові платити за якісний продукт. Таким чином, на перше місце виходять більш якісні супи швидкого приготування. Ми, як виробники, в свою чергу, поступово збільшуємо в своєму асортименті частку супів швидкого приготування, які потрібно варити, і продукти, що полегшують процес приготування їжі.

Суп Харчо традиційний ЦветАромат™ виготовляється по унікальній рецептурі, яка дозволяє досягти класичного пікантного смаку грузинської кухні. Без зайвих зусиль приготувати ароматну страву зможе кожен. Рисова крупа є основою брикету Супу Харчо ЦветАромат ™. Також можна використовувати брикет Супу Харчо традиційного, як смакову основу для приготування більш складних рецептів з додаванням м’яса та овочів.

Асортимент супів брикетів ЦветАромат™

  • Суп Харчо;
  • Суп гороховий традиційний;
  • Суп гороховий зі смаком курки.

Супи брикети ЦветАромат™ - це чудовий варіант для літнього дачного сезону. Поласувати смачним гарячим супом можна легко та швидко.