СУПИ в брикетах


Представляємо Вашій увазі

СУП гороховий в брикеті ЦветАромат™

З радістю презентуємо Вам принципово новий, для нашого асортименту, вид продукції — СУПИ брикетовані швидкого приготування. Розробляючи цей продукт, ми орієнтувалися на сучасних споживачів, які не мають багато часу на приготування перших страв. Гороховий суп – смачна та ситна перша страва. Найсмачніший супчик завжди виходив з брикетів, які останнім часом трохи втратили свою популярність. Та й смачний гороховий суп в брикетах знайти зараз вкрай складно. Ми пропонуємо практичне рішення, ідеальне для тих, хто хоче швидко і без зусиль отримати гарантований результат – горохові супи в брикетах, до складу яких входять усі необхідні комбінації рецептурних компонентів, включаючи смакову основу. З їхньою допомогою можна легко та швидко приготувати смачну першу страву.

Наша сучасна лінія з виробництва брикетованої продукції дозволяє точно дотримуватися рецептури і поставляти брикети стабільно високої якості.

Асортимент супів ЦветАромат™

Під брендом ЦветАромат ми розпочали випуск супів в брикетах:

Суп гороховий традиційний

Суп гороховий зі смаком курки

Нові СУПИ випущені в обмеженому асортименті. За підсумками продажів декількох пробних партій, буде прийнято рішення про розширення ассортименту данного виду продукції.

Супи ЦветАромат™ ідеальні в якості самостійної страви, а також є неперевершеною основою для приготування більш складних рецептів з додаванням свіжих овочів та м’яса. У будь-якому варіанті використання цього продукту гарантуємо чудовий смак та аромат. Експериментуйте разом з нами!